• O Banku
  • Aktualności
  • Pierwsza Liga Biznesu – Bank Spółdzielczy w Suchedniowie ambasadorem projektu!

Pierwsza Liga Biznesu – Bank Spółdzielczy w Suchedniowie ambasadorem projektu!

26-09-2023

Szanowni Klienci!

Z nieukrywaną dumą mamy zaszczyt przekazać, że nasz Bank jest ambasadorem projektu pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”, który będzie miał formę spotkań biznesowych dedykowanych zapraszanym przedsiębiorcom.

Spotkania mają na celu umożliwienie przedsiębiorcom wymianę doświadczeń i wiedzy, stworzenie przestrzeni do rozwoju biznesu oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów i współpracy.

Pierwsze spotkanie, którego tematem będzie „Nowoczesna firma – jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu” odbędzie się już październiku b. r., w siedzibie Banku, w Suchedniowie przy ul. Mickiewicza 8.

Projekt prowadzi Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wraz z partnerami: Fundacja Polska Bezgotówkowa, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Znajdziesz nas też tutaj
Bank Spółdzielczy w Suchedniowie z siedzibą w Suchedniowie przy ul. Mickiewicza 8, 26-130 Suchedniów, wpisany przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000120258, NIP 663-11-31-631, REGON 000497710